Кошик
268 відгуків
Go-sport.in.ua - только у нас лучшая цена и мгновенная доставка!
+380 (95) 575-99-43
+380 (68) 887-87-71

Рюкзаки

Велосипедний рюкзак - це зручний аксесуар, як для велосипедних, так і для піших прогулянок. Серед його головних відмінностей:

·         безліч кишеньок;

·         дощовик в комплекті;

·         міцна тканина;

·         вентильована спинка;

·         наявність спеціальних відділень для зберігання велошолому і питної системи.

Деякі моделі велорюкзаків до того ж мають регульований обсяг. Спеціальна підстібка дозволяє збільшувати або зменшувати простір рюкзака в залежності від необхідності.

Широкі зручні лямки забезпечують комфорт навіть під час тривалих поїздок, якісні застібки дозволяють легко і швидко знімати і одягати рюкзак.

 

На що потрібно звернути увагу при покупці велорюкзака?

 

Визначити якісну річ можна за трьома основними параметрами:

·         щільність і надійність тканини;

·         якість замків і застібок;

·         конструкція спинки.

Если на ткань многие обращают внимание, то замки часто остаются недосмотренными, а именно здесь чаще всего возникают проблемы. При транспортировке тяжелых вещей они могут просто расползаться в месте соединения с тканью. Так что будьте внимательны при изучении своей покупки.

Также важна и конструкция спинки. Хороший велорюкзак имеет вентилируемые вставки, которые сохраняют Вашу спину сухой и тем самым обеспечивают комфорт и здоровье велосипедиста.

 

Полезные советы

 Если Вы хотите, чтобы купленный рюкзак служил Вам верой и правдой долгие годы не используйте его для переноски чрезмерно тяжелых вещей. Каждое изделие имеет рекомендуемый вес нагрузки, старайтесь не превышать его.

Точно также соблюдайте рекомендации и по объему груза. Впихнуть невпихуемое с определенными усилиями Вы, конечно, сможете, но вряд ли это понравится Вашему надежному спутнику - рюкзаку.

 

 

Ми пропонуємо купити велорюкзак з доставкою в будь-яке місто України і ближнього зарубіжжя. Наш інтернет-магазин співпрацює з різними службами доставки, працює як за передплатою, так і накладеного платежу. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner